Poznaj nas

Jak mawiał Beniamin Franklin w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Pierwsza kwestia nie podlega dyskusji. W drugiej trafiliście pod właściwy adres. Na podatkach znamy się jak mało kto. Biuro Rachunkowe Grabowscy Sp. z o.o. ( dawniej Liberty-Tax Biuro Rachunkowe s.c. Piotr i Andrzej Grabowscy) od wielu lat zdejmuje z barków przedsiębiorców zmartwienia związane z rozliczeniem z fiskusem. Wiemy, że biznes to nie tylko zarabianie pieniędzy, ale mądre zarządzanie nimi. Korzystanie z naszych usług księgowych pozwala na zaoszczędzanie cennego czasu, i zajęcie się istotniejszymi sprawami. Kiedy Klient pracuje nad rozwojem swojej firmy my zajmujemy się pracą papierkową.

Biuro Rachunkowe Grabowscy Sp. z o.o. ( dawniej Liberty-Tax Biuro Rachunkowe s.c. Piotr i Andrzej Grabowscy) jest na rynku od 2008 roku. Już od początku działalności posiadamy licencję ministra finansów. Prowadzimy usługi księgowe dla małych i średnich firm działających min. w Brodnicy, Toruniu, Lidzbarku Welskim, Nowym Mieście Lubawskim, Rypinie, Golubie-Dobrzyniu czy Kowalewie Pomorskim. Obsługujemy stałych Klientów, którzy są z nami od lat, ale równie chętnie witamy nowych właścicieli firm.

Trzon naszego zespołu stanowi duet ojciec-syn. Duet uczeń-mistrz, działa jak dobrze naoliwiona maszyna wzajemnie uzupełniając się wiedzą, doświadczeniem i innowacjami. Ojciec, Andrzej Grabowski przez 25 lat pracy w urzędzie skarbowym świat podatków poznał od podszewki. Syn, Piotr Grabowski poszedł w ślady ojca, kończąc studia wyższe o specjalności rachunkowość. Kolejnym etapem było założenie wspólnej działalności. Tak powstała firma Liberty-Tax. Wraz z jej rozwojem dołączali do nas kolejni pracownicy. Dziś w codziennej obsłudze Klientów pomaga ekipa doświadczonych księgowych. Nasz zespół to w sumie prawnik, dyplomowany księgowy, 3 kadrowe, 10 księgowych i 2 pracowników biurowych. Wszyscy jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Naszym celem jest maksymalna oszczędność czasu Klientów. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu księgowym. Możemy odbierać dokumenty z siedziby firmy, a deklaracje podatkowe oraz ZUS przesyłamy w formie elektronicznej. Niezwykle ważne dla nas jest zaufanie i terminowość. Nasza firma ponosi pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę, którą potwierdzamy polisą OC.

Zapraszamy do współpracy

 

Andrzej Grabowski

studia licencjackie Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie specjalność „ Administracja skarbowa”

studia wyższe magisterskie na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Szczecińskiego

studia podyplomowe z zakresu podatków na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie

25 lat pracy w Urzędzie Skarbowym w Brodnicy

Piotr Grabowski

wykształcenie wyższe magisterskie (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) o specjalności „rachunkowość”

kilkuletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego oraz w realizacji inwestycji finansowanych z środków unijnych, między innymi jako wiceprezes w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

nadzór finansowy nad pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji unijnych o łącznej wartości ponad 13 mln

nadzór nad prawidłowym i zgodnym z harmonogramem przebiegiem procesu inwestycyjnego, oraz za sporządzenie dokumentacji finansowej, raportów, oraz analiz finansowych