Prowadzę działalność

Od wielu lat prowadzimy księgowość prawie trzystu firm. Wiemy, że kluczem do prawidłowego funkcjonowania każdej z nich jest indywidualne rozpoznanie potrzeb. Znajdujemy więc optymalne metody rozliczania z urzędem skarbowym jak na przykład Księga Przychodów i Rozchodów, Karta Podatkowa, Ryczałt, Księgi Rachunkowe oraz rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i naliczaniem płac. Proponujemy darmowy program do wystawiania faktur w 4 językach.

Pomagamy odpowiadać na wszelkie pisma z urzędu skarbowego czy ZUS. Wystarczy, że zeskanujesz je i wyślesz do nas. My je zweryfikujemy i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. W przypadku kontroli nigdy nie zostawiamy Klienta samego. Kontrole z ZUS i urzędu skarbowego przeprowadzane są w naszym biurze.

Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi sprawami związanymi z kadrami i płacą. Każdy pracodawca, który chce zatrudnić pracowników musi mieć szczegółową wiedzę między innymi z zakresu Kodeksu pracy. Prowadzenie kadr angażuje wiele uwagi lub wymaga stworzenia osobnego stanowiska. Znacznie efektywniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszego biura podatkowego.

Swoją wiedzę systematycznie uzupełniamy i weryfikujemy na specjalistycznych szkoleniach.

Prowadzimy między innymi usługi dla firm w zakresie:

podatkowej księgi przychodów i rozchodów

ksiąg rachunkowych

podatku VAT

ryczałtu od przychodu ewidencjonowanego

podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych

rozliczenia pracowników

rozliczenia z ZUS

rozliczenia z PFRON